Pračka Whirlpool

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Způsob plnění
horní 
přední 
přední 
horní 
horní 
horní 
přední 
Maximální náplň pračky
5 kg
8 kg
7 kg
7 kg
6 kg
6 kg
6 kg
Hlučnost při praní
59 dB
52 dB
56 dB
49 dB
59 dB
59 dB
59 dB
Počet otáček
1000 
 
1200 
1200 
1000 
1000 
1200 
Hlučnost při odstřeďování
76 
79 
84 
71 
76 
76 
75 
Počet programů
18 
12 
14 
14 
18 
18 
Spotřeba el. energie
148 kWh
137 kWh
0.91 kWh
174 kWh
173 kWh
153 kWh
127 kWh
Energetická třída
A++ 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
A++ 
A+++ 
A+++ 
Spotřeba vody cca.
33.63 l
 
 
 
44 l
39 l
37 l
Regulace spotřeby vody
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
Účinnost pracího výkonu
Účinnosti odstřeďování
6. smysl
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Odložený start
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Fuzzy logic
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Aqua Stop
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Antibacterial
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Sprchování prádla
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Parní praní
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 14 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Když potřebujete něco rychle vyprat, vždycky bude připravená. Když máte velkou rodinu, bude trpělivá a bude prát nejrychleji, jak dokáže. Když máte malou koupelnu, přizpůsobí se vašim možnostem. Pračka Whirlpool je odpovědí téměř na každý problém ve vaší domácnosti – je výkonná, je pracovitá, když vám bude pomáhat s vaším špinavým prádlem, výrazně se sníží vaše výdaje. Jednoduše když chcete ušetřit, nemusíte prát peníze, ale svoje špinavé prádlo v pračce Whirlpool s inovativními programy na praní, které uspoří vaši vodu i elektrickou energii.

Pračky Whirlpool spadají do vysokých energetických tříd, které zajišťují perfektní péče nejen o vaše prádlo, které bude efektivně a šetrně vypráno, ale také o životní prostředí, kterému neškodí, ale naopak ho šetří. Pračka Whirlpool se rychle stane miláček v každé domácnosti, kde rozšíří řadu domácích spotřebičů. Už vás nebudou děsit velké hromady prádla, když budete mít po svém boku takového spolehlivého zachránce, jako jsou pračky od značky Whirlpool.

Mají to v součástkách

Pračky Whirlpool patří ke světovým jedničkám ohledně praní špinavého prádla, přičemž jejich schopnosti jsou opravdu nedostižné. Nabídnou vám pestrou škálu programů a nastavení, kterých budete moci využít, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Nemusíte se ale určitě ničeho obávat, protože ovládání praček Whirlpool je velmi jednoduché a snadné, lehce si na něj zvykne jakýkoliv člen vaší domácnosti. Výhodou je, že si můžete domů koupit jak volné stojící model praček Whirlpool, tak vestavný typ, který vypadá velmi moderně.

Celkový vzhled praček Whirlpool je elegantní, ať už jsou s vrchním plněním nebo plněním zepředu. Vybírejte z modelů praček Whirlpool, se kterými bude vaše prádlo vyprané dočista a to v tichosti a s velkou úsporou vašeho času a energie a také vašich peněz. Pračky Whirlpool to mají jednoduše v součástkách.

Aktuality a zajímavosti