Automatická pračka

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Způsob plnění
přední 
 
přední 
přední 
přední 
 
 
Maximální náplň pračky
8 kg
 
6 kg
6.5 kg
7 kg
 
 
Hlučnost při praní
51 dB
 
62 dB
49 dB
51 dB
 
 
Počet otáček
1400 
 
1000 
1200 
1400 
 
 
Hlučnost při odstřeďování
75 
 
83 
73 
74 
 
 
Počet programů
10 
 
12 
16 
 
 
 
Spotřeba el. energie
137 kWh
 
153 kWh
151 kWh
 
 
 
Energetická třída
A+++ 
 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
 
 
Spotřeba vody cca.
54 l
 
 
52 l
33.6 l
 
 
Regulace spotřeby vody
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Účinnost pracího výkonu
 
 
 
Účinnosti odstřeďování
 
 
 
6. smysl
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Odložený start
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
Fuzzy logic
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Aqua Stop
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Antibacterial
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Sprchování prádla
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Parní praní
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 13 hlasy, průměrně 4.6 z 5

V dnešní době je studium dostupné i vašim spotřebičům, což znamená, že si do své domácnosti můžete pořídit například automatickou inteligentní pračku, která se ovšem neštítí žádné práce. Vašemu prádlu poskytne zázemí a šetrnou péči, kterou si po své těžké dřině určitě zaslouží. Dopřejte svému špinavému oblečení doslova lázeňský zážitek v podobě praní v automatické pračce, která si zvládne poradit s každým neduhem vašeho šatstva.

Má pochroumanou barvu? Nebo je nevábně cítit? Potřebuje nutně koupel, aby zase vypadalo dobře? Automatické pračky jsou nutným vybavením každé správné moderní domácnosti, která chce, aby o ni a její oblečení bylo komfortně postaráno. Automatické pračky nyní navíc disponují programy, které vám otevřou dveře k novým možnostem, jelikož výrazně sníží vaše finanční výdaje. Šetřete penízky a mějte přitom krásné, odpočinuté a voňavé prádlo a to přesně podle svých představ.

Vyberte si tu pravou

Automatické pračky se na trhu dělí na dvě základní kategorie a to na pračky s vrchním plněním a předním plněním. Pračky, do kterých cpete prádlo horem dolem, jsou cenově dostupnější, na druhou stranu ale vyžadují mnohem více péče a vaší pozornosti, než dražší modely s plněním v přední části. Zamyslet byste se také před pořízením nové automatické pračky měli i nad tím, jak velkou pračku potřebujete – tedy kolik kilogramů prádla zvládne na jeden zátah vyčistit. Odpověď na otázku hledejte v počtu členů domácnosti a také v tom, jak rychle zvládnete naplnit koš se špinavým prádlem. Za úvahu jistě také stojí schopnosti a charakteristiky vámi vybrané pračky, tedy to, kolik programů na praní prádla vlastně má. Určitě se neobávejte velkého počtu takových nastavení, většina automatických praček se snadno ovládá a nastavuje.

Pračky automatického charakteru mají vždy moderní a inovativní design, který vám na první pohled učaruje a do vaší domácnosti hravě zapadne.

Aktuality a zajímavosti