Pračka Bosch

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Způsob plnění
přední 
přední 
přední 
přední 
přední 
přední 
přední 
Maximální náplň pračky
8 kg
9 kg
6.5 kg
6 kg
8 kg
5 kg
8 kg
Hlučnost při praní
50 dB
49 dB
52 dB
57 dB
50 dB
58 dB
49 dB
Počet otáček
1200 
1400 
 
1000 
1200 
1000 
1400 
Hlučnost při odstřeďování
74 
75 
76 
73 
74 
82 
74 
Počet programů
15 
14 
 
15 
15 
15 
15 
Spotřeba el. energie
137 kWh
152 kWh
119 kWh
153 kWh
137 kWh
131 kWh
137 kWh
Energetická třída
A+++ 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
Spotřeba vody cca.
45 l
51 l
 
50 l
 
40 l
45 l
Regulace spotřeby vody
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Účinnost pracího výkonu
Účinnosti odstřeďování
6. smysl
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Odložený start
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Fuzzy logic
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Aqua Stop
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Antibacterial
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Sprchování prádla
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Parní praní
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 26 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Líbilo by se vám, kdyby za vás někdo udělal vaše domácí práce? Že byste se nemuseli o nic starat, jen přenechat špinavé prádlo a vyzvednout si čisté a voňavé? Pračka Bosch vám může takové služby poskytnout levou zadní. Pračky od německé společnosti Bosch jsou naprosto kompetentní postarat se o vaše prádlo přesně podle vašich požadavků, příkazů a přání, stačí je jen nastavit podle svého gusta a oni vám po nějaké době vyplivnou čisté prádlo jako od maminky.

Celkově jsou to velmi výkonné stroje, které mají mnoho kladných schopností, které s radostí použijí na vaše prádlo, abyste byli spokojeni. Bosch má na trhu dlouholetou tradici, která se vyznačuje samými pozitivními věcmi – jejich výrobky jsou cenově dostupné, moderní, mají dlouhou životnost, obdařeny jsou inovativními programy a patří do vysoké energetické třídy, což znamená, že během praní budou šetřit vodou a elektrickou energií, aby vám nepřidělávaly další starosti.

Pračka přesně pro vaši domácnost

Pro praktického pomocníka elegantního designu opravdu nemusíte nikam daleko, stačí jen zajít do nejbližšího elektra a vybrat si tam pračku od společnosti Bosch. Ta oživí vzhled vaší koupelny a dodá grády celému procesu praní prádla. Prát lze totiž i na vyšším levelu, tedy tak, abyste šetřily přírodu ale také své vlastní síly a výsledkem by stále přitom bylo perfektní vyprané prádlo. Pračka Bosch se hravě vejde do každé domácnosti, protože je dostupná v mnoha různých velikostech, typech a provedeních.

Určitě můžete vybírat podle svých finančních, prostorových ale také dostupných možností například mezi pračkami Bosch volně stojícími nebo vestavnými, dále typem s horním plněním nebo předním plněním bubnu, také podle množství prádla, které lze v pračce vyprat najednou či třeba podle toho, jestli je součástí pračky také sušička. Společnost Bosch je zárukou dobře namazaného stroje, který pošlape jako hodinky, i když je to pračka.

Aktuality a zajímavosti