Pračka LG

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Způsob plnění
přední 
 
přední 
přední 
přední 
přední 
přední 
Maximální náplň pračky
7 kg
 
7 kg
8 kg
7 kg
8 kg
6 kg
Hlučnost při praní
55 dB
 
57 dB
52 dB
55 dB
55 dB
55 dB
Počet otáček
 
 
1000 
1400 
1200 
1400 
1200 
Hlučnost při odstřeďování
75 
 
73 
73 
76 
74 
74 
Počet programů
14 
 
14 
14 
14 
14 
13 
Spotřeba el. energie
0.71 kWh
 
5.67 kWh
117 kWh
156 kWh
132 kWh
 
Energetická třída
A+++ 
 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
A+++ 
Spotřeba vody cca.
 
 
 
40.5 l
33.2 l
 
43.2 l
Regulace spotřeby vody
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
Účinnost pracího výkonu
 
 
Účinnosti odstřeďování
 
6. smysl
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Odložený start
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Fuzzy logic
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
Aqua Stop
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Antibacterial
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
Sprchování prádla
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Parní praní
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 14 hlasy, průměrně 4.2 z 5

Předper mi to prádlo. Co to do mě sypeš za levný šunt? Jsi blázen, takové množství prádla mám jako vyprat jak? Tss a to si jako myslíš, že ti to budu ještě sušit, jo? Přestaňte být otrokem vaší namyšlené staré pračky, která si nic nedokáže udělat sama a ke všemu potřebuje vás. Nahradit ji můžete plně automatickými pračkami, které všechny starosti ohledně prádla vyřeší snadno a rychle za vás, aniž byste se museli nějak výrazně angažovat.

Takovou pračku snadno naplníte a nastavíte si podle druhu oblečení takový program, který vám bude vyhovovat, a pak už jenom zapnete. Plně automatické pračky udělají všechnu náročnou práci za vás a vašemu oblečení dopřejí plnou péči v podobě lázeňského programu, během kterého získají zase svoji fit podobu. A aby se vaše oblečení mělo co nejlépe, kupte pro něj pračku od společnosti LG, která je opravdu výkonná a nabízí komfortní provedení a práci. Využijte jejích schopností a neztrácejte čas při praní svého oblečení.

O společnosti LG

Pokud máte firmu LG spojenou jenom s kvalitními telefony a zábavní elektronikou, jako jsou televize nebo tablety, určitě byste si měli rozšířit obzory. Společnost LG totiž vyrábí také užitečné a praktické domácí spotřebiče, které se mohou pochlubit moderní designem a inovativními programy, které z nich doopravdy dělají inteligentní zařízení, které vám usnadní vaši práci. Rádi se za vás postarají o vaše prádlo a oblečení, které šetrně vyperou a efektivně ho vyčistí.

LG je jihokorejská společnost s tradicí, která má nyní pobočky ve více než 80 zemích po celém světě. Zároveň patří k jedničkám na trhu a to hned v několika různých odvětvích. Jejich výrobky jsou za dostupnou cenu a přitom se vyznačují dlouhou životností, výkonností a inteligentními technologiemi. Jelikož LG není žádným nováček na poli domácích spotřebičů, ví, co je pro domácnost důležité a jak z praktického hlediska svoje produkty přizpůsobit tak, aby vyhovovaly všem. Určitě si mezi nimi i vy najdete ten svůj.

Jak vybrat pračku LG

Pokud jste rozhodnutí pro pračku LG, rozhodně se nenechte zaskočit pestrou nabídkou. Na trhu je dostupných mnoho modelů a podob, které z praček LG dělají spotřebiče pro každou domácnost. Základem je určitě rozhodnutí o tom, jestli domů chcete samostatně stojící pračku LG nebo vestavný model, který by více zapadnul do vašeho stylu koupelny. Pro každou koupelnu je výhodné jiné řešení, které je samozřejmě spojené také s velikostí pračky.

V zásadě jde o velikost bubnu a tedy i o to, kolik kilogramů prádla může pračka najednou pojmout a vyprat. Podle toho můžete mít hubenou, úzkou pračku, která se vejde i do stísněnějších prostor, nebo velkou pračku pro velké rodiny. Velkou otázkou pro vás bude také to, jak budete pračku plnit, na výběr máte totiž pračky LG s vrchním nebo předním otvorem, kudy se prádlo dává dovnitř. Různé pračky nabízejí také různé programy a v některých modelech najdete rovnou zabudovanou i sušičku na prádlo.

Péče o pračky od LG je téměř nulová.

Kdo šetří, má za tři

Ať už máte hodně dětí nebo jste jenom pořád špinavý jako čuníci, praní prádla je určitě náročné jak na vaše další výdaje, tak na vaši energii. Pořád prádlo hlídat, věšet a kontrolovat zabírá čas, stejně jako voda nutná na naplnění pračky vám žere každý měsíc další peníze. Proto byste měli vybírat pračku LG, která má šetrné programy k životnímu prostředí, které uchrání nejen přírodu, ale také vaši peněženku. Pračky LG spadající do vysoké energetické třídy perou s nízkou spotřebou vody a také elektrické energie, což je jistě promítne do vašich složenek.

Úsporné pračky LG přitom nejsou nijak výrazně drahé nebo nedostupné, snadno je najdete i mezi levnějšími modely.

Aktuality a zajímavosti